KONST / Litografier / Färglitografi 16003434
nr 1600 3434
Färglitografi
Lena A Linderholm (f. 1947), Sverige. EA-upplaga (Épreuve d’artiste), Signerad. Färglitografi, bildmått: 52x37 cm, yttermått inklusive ram: 54x70 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 26 februari 2024
kl 18:43:47
26/2 18:20:37