KONST / Litografier / Färglitografi 16044220
nr 1604 4220
Färglitografi
Picasso, numrerad 360/375, ej signerad, Mor och barn, oramat löst blad. Färglitografi, bildmått: 51x40 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 11 mars 2024
kl 19:08:36
300 kr
350 kr
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
900 kr