KONST / Litografier / Färglitografi 12837105
nr 1283 7105
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, PT, Kobbar. Signerad. Motivet: 29x46 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 19:45:49
21/10 19:40:49
21 okt
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson