KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15816025
nr 1581 6025
Franco Costa
(f. 1934), Italien
Oljemålning, Signerad A tergo, 1977, " Light in Sweden". Olja på duk, 100x70, oramad
Franco Costa, född 1934, italiensk målare,
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 27 november 2023
kl 18:13:39
1.900 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.400 kr
2.400 kr
2.400 kr (Budbetjänt)