KONST / Litografier / Färglitografi 15549347
nr 1554 9347
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Signerad, färglitografi, numrerad, Varité, 55x85 cm, yttermått inklusive ram: 63x93 cm
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
700 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 7 augusti 2023
kl 19:17:19
300 kr
600 kr
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)