KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15967021
nr 1596 7021
Gudmar Olovson
(1936-2017), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 77/150. Bildmått: 29x24 cm, yttermått inklusive ram: 62x46 cm
Utrop:
500 kr
måndag 5 februari 2024
kl 19:14:15
Gudmar Olovson
Läs mer om Gudmar Olovson