KONST / Litografier / Färglitografi 16034367
nr 1603 4367
Sixten Haage
(1926-2021), Sverige
Bryssel i kvällssol. Signerad, numrerad 266/300, daterad - 89. Färglitografi, bildmått: 31x28 cm, yttermått inklusive ram: 47x41 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 4 mars 2024
kl 18:02:50
200 kr
Sixten Haage
Läs mer om Sixten Haage