KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16123191
nr 1612 3191
Arne Olsson
(1918-2004), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad AO, Fartyg. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 56x67 cm
Arne Olsson, svensk målare och grafiker född 1918, död 2004 .
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 15 april 2024
kl 20:38:38
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.400 kr
3.200 kr
7
3.600 kr
8
8