MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 12566044
nr 1256 6044
Karmstolar
5 st, Inköpta på "Stil & Form" på 60-talet. Metallstomme / teakarmstöd / fårskinnsklädsel
Kondition: slitage, (ej märkta)
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 20 maj 2019
kl 20:50:28
3.000 kr
3.400 kr
3.600 kr
20 maj
Retro
Läs mer om Retro