KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Screentryck / grafiskt blad 16152091
nr 1615 2091
Robert Hilmersson
(f. 1973), Sverige
Screentryck / grafiskt blad, Robert Hilmersson (f. 1973), Sverige, daterad. Signerad, numrerad 71/130, groda, 25x25 cm, yttermått inklusive ram: 38x38 cm
Robert Hilmersson, svensk konstnär född 1973.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 april 2024
kl 18:22:22
20/4 23:47:29
22 apr