KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16197118
nr 1619 7118
Carl Anton
(f. 1933), Sverige
Kustbild. Signerad. Akvarell, bildmått: 31x45 cm, yttermått inklusive ram: 43x56 cm
Carl-Anton Axelsson, Carl Anton, svensk konstnär, född 1933.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 maj 2024
kl 18:23:04
11/5 11:29:48
11/5 11:31:37
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor