KONST / Litografier / Färglitografi 13789402
nr 1378 9402
Peder Duke
(1938-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 73/200, daterad 1993. Motivet: 53x45, yttermått inklusive ram: 72x61 cm
Peder Duke, född 1938 i Stockholm, död 2003, svensk målare och tecknare.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 februari 2021
kl 20:12:31
300 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Peder Duke
Läs mer om Peder Duke