KONST / Litografier / Litografi 15936421
nr 1593 6421
Gudmar Olovson
(1936-2017), Sverige
Litografi, Modell. Signerad, numrerad 56/200. Bildmått: 50x37 cm, yttermått inklusive ram: 70x54 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 januari 2024
kl 19:57:14
29/1 17:39:40
Gudmar Olovson
Läs mer om Gudmar Olovson