KONST / Litografier / Litografi 16034320
nr 1603 4320
Litografi
"Le Fuite a Dessin". Bildmått: 34x24 cm, yttermått inklusive ram: 46x36 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 mars 2024
kl 18:37:10
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr