KONST / Litografier / Färglitografi 16034361
nr 1603 4361
Anders Österlin
(1926-2011), Sverige
Abstrakt motiv. Signerad, numrerad 167/350. Färglitografi, bildmått: 62x57 cm, yttermått inklusive ram: 77x67 cm
Kondition: ram saknar skyddsglas, mindre fläckar
Anders Österlin, svensk bildkonstnär född 1926, död 2011.
Utrop:
600 kr
måndag 4 mars 2024
kl 18:16:26
Anders Österlin
Läs mer om Anders Österlin