KONST / Litografier / Färglitografi 16045123
nr 1604 5123
Färglitografi
Thage Bordholm, Landskap. Signerad, numrerad 120/260. Färglitografi, bildmått: 50x64 cm, yttermått inklusive ram: 63x83 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 mars 2024
kl 18:17:33
500 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)