KONST / Litografier / Färglitografi 15966319
nr 1596 6319
Olga Semenova
(f. 1953), Ryssland
Färglitografi, Kvinna i bar. Signerad, numrerad 110/250 cm, yttermått inklusive ram: 83x54 cm
Olga Semenova, född 1953 i St. Petersburg, Ryssland.
måndag 5 februari 2024
kl 19:25:42