KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16197121
nr 1619 7121
Gunnar Notini
(1883-1952), Sverige
Blandteknik, Uggla i vinterlandskap. Signerad, daterad 1920,15x20 cm, yttermått inklusive ram: 24x29 cm
Gunnar Notini, svensk tecknare och skulptör född 1883, död 1952.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 13 maj 2024
kl 19:45:26
300 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Gunnar Notini
Läs mer om Gunnar Notini