KONST / Litografier / Färglitografi 12835044
nr 1283 5044
Färglitografi
Erik Olson. Signerad, daterad 1967. Motivet: 49x64 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 20:12:37
1.000 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.300 kr
21 okt