KONST / Litografier / Litografi 16044127
nr 1604 4127
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Litografi, Gäss. Signerad, numrerad Pt. Bildmått: 24x43 cm, yttermått inklusive ram: 42x59 cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 mars 2024
kl 19:31:23
8/3 11:58:52
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz