KONST / Litografier / Färglitografi 16045033
nr 1604 5033
Jussi Taipaleenmäki
(f. 1948), Sverige
Signerad, numrerad 236/360. Färglitografi. Bladets mått: 39x26 cm, yttermått inklusive ram: 53x40 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 mars 2024
kl 20:39:57
10/3 22:15:04
Jussi Taipaleenmäki
Läs mer om Jussi Taipaleenmäki