KONST / Litografier / Färglitografi 16123442
nr 1612 3442
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Fågel. Signerad, numrerad 163x175. Färglitografi, bildmått: 22x38 cm, yttermått inklusive ram: 39x53 cm
Kondition: missfärgningar
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 april 2024
kl 20:03:04
15/4 16:15:48
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann