KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16123209
nr 1612 3209
Oidentifierad konstnär. Signerad, landskap. Olja på duk, 45x59 cm, yttermått inklusive ram: 63x79 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 15 april 2024
kl 18:58:30
15/4 17:37:20
300 kr
15/4 18:27:48