KONST / Litografier / Färglitografi 16003018
nr 1600 3018
Olle Olsson Hagalund
(1904-1972), Sverige
Signerad, numrerad 143/260. Färglitografi, bildmått: 40x46 cm, yttermått inklusive ram: 55x61 cm
Olle Olsson Hagalund, född 1904, död 1972, svensk målare,
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 26 februari 2024
kl 18:56:10
700 kr
800 kr
Olle Olsson Hagalund
Läs mer om Olle Olsson Hagalund