KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 16165054
nr 1616 5054
Etsningar
2 st, Marin, Schauberg & Albe, yttermått inklusive ram: 36x52 - 44x54 cm. Signerad
måndag 29 april 2024
kl 18:29:22
Olle Alberius (1929-1993)