KONST / Litografier / Färglitografi 16065126
nr 1606 5126
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
"Islossning". Signerad, numrerad 191/350. Färglitografi, bildmått: 58x40 cm, yttermått inklusive ram: 71x52 cm
måndag 18 mars 2024
kl 20:36:27
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson