KONST / Litografier / Färglitografi 16162030
nr 1616 2030
Mikael Kihlman
(f. 1953), Sverige
Färglitografi, Stilleben. Signerad, numrerad 66/210. Bladets mått: 39x33 cm, yttermått inklusive ram: 46x40 cm
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 april 2024
kl 20:30:01
29/4 18:24:16