KONST / Litografier / Litografier 15966322
nr 1596 6322
Hans Viksten
(1926-1987), Sverige
Litografier, 5 st, Signerade, 200-upplaga, oramade lösa blad. Bladets mått: 44x63 cm
Hans Viksten, svensk målare född 1926, död 1987.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 5 februari 2024
kl 19:36:32
29/1 21:30:15
100 kr
5/2 19:31:05