KONST / Litografier / Färglitografi 15989327
nr 1598 9327
Färglitografi
Hans Nygren. Signerad, numrerad pt. Färglitografi, bildmått: 40x53 cm, yttermått inklusive ram: 63x74 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 19 februari 2024
kl 18:54:21
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr