KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15903089
nr 1590 3089
Ingegerd Beskow
(1887-1978), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad A tergo, Borgholm 1939. Olja på duk, 37x45 cm, yttermått inklusive ram: 48x56 cm
Ingegerd Beskow, född 1887, död 1978, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 januari 2024
kl 20:42:45
15/1 20:18:42