KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16123002
nr 1612 3002
Raimund Volanek, läsande man. Signerad. Olja på pannå, 20x15 cm, yttermått inklusive ram: 42x36 cm
Kondition: lagad ram
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 april 2024
kl 20:02:00
300 kr
500 kr