MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stol 16123425
nr 1612 3425
Stol
Industridesign, Vital 11 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 15 april 2024
kl 18:31:11
100 kr
150 kr