KONST / Litografier / Färglitografi 15967037
nr 1596 7037
Franco Costa
(f. 1934), Italien
Färglitografi, Signerad, numrerad 64/100, landskap med hus, yttermått inklusive ram: 40x56 cm
Kondition: skadat glas
Franco Costa, född 1934, italiensk målare,
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 5 februari 2024
kl 20:44:54
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)