KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar
Aktuella artister: Einar Nerman • Gösta Werner
1005 Akvarell
Utrop: 3.000 kr
i övermorgon
6 maj kl 19:01 -
1008 Akvarell
Utrop: 3.000 kr
i övermorgon
6 maj kl 19:06 -
6193 Akvarell
Utrop: 1.000 kr
i övermorgon
6 maj kl 20:57
1005 Akvarell
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, akvarell, daterad 71, "SS Brotten", 56x49 cm, yttermått inklusive ram: 82x67 cm
Utrop: 3.000 kr
6 maj kl 19:01
6195 Akvarell
Utrop: 500 kr
Aktuellt bud: 100 kr
i övermorgon
6 maj kl 18:02 -
5086 Akvareller
Utrop: 500 kr
i övermorgon
6 maj kl 19:06 -
5376 Blandteknik
Utrop: 500 kr
i övermorgon
6 maj kl 19:25
6174 Blandteknik
Utrop: 1.500 kr
i övermorgon
6 maj kl 18:10 -
6051 Blyerts
Utrop: 1.500 kr
i övermorgon
6 maj kl 20:56 -
6124 Parti grafik
Utrop: 800 kr
i övermorgon
6 maj kl 20:20
5014 Pastell
Utrop: 500 kr
Aktuellt bud: 100 kr
i övermorgon
6 maj kl 19:49 -
6050 Tusch
Utrop: 1.500 kr
i övermorgon
6 maj kl 18:43
- Metropol Tipsar
1008 Akvarell
Utrop: 3.000 kr
i övermorgon
6 maj kl 19:06 -
1005 Akvarell
Utrop: 3.000 kr
i övermorgon
6 maj kl 19:01